-
-
-
 
CWIZ Asistan

CWIZ Asistan santral değişiminin güç ve maliyetli olduğu noktalarda ihtiyacınız olan yeni nesil özellikleri santralinize kazandırır. Ip teknolojisine sahip iletişimin kaçınılmaz olduğu günümüzde bu teknolojiye geçişinizi kolaylaştırır.

CWIZ Asistan
CWIZ Asistan

"CWIZ Asistan santral değişiminin güç ve maliyetli olduğu noktalarda ihtiyacınız olan yeni nesil özellikleri santralinize kazandırır. Ip teknolojisine sahip iletişimin kaçınılmaz olduğu günümüzde bu teknolojiye geçişinizi kolaylaştırır."

CWIZ Asistan, mevcut santralinize robot operatör olarak adlandırılan otomatik karşılama özelliklerini kazandıran ve kullanıcıların voice mail ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yardımcı bir üründür. Opsiyonel olarak aynı yapı üzerinde telekonferans ve ses kayıt özelliklerini de sunan CWIZ Asistan IP temelli altyapısı ile lisans dahilinde bağlı bulunduğu ortamın VoIP yapabilmesine de olanak tanımaktadır.

CWIZ Asistan, mevcut santrallere markası ne olursa olsun aşağıdaki özellikleri katar

  • Robot operatör
  • Sesli posta (Voice Mail)
  • Telekonferans
  • Ses kayıt
  • VoIP

Mevcut santral ile bağlantısını santralinizin özelliğine göre PRI veya Sip protokolü ile sağlar ve yönetimi CWIZ WEB arayüzü üzerinden yapılır. CWIZ Asistan standart paketlerinde robot operatör ve santral kullanıcılarınız için sesli posta yer almaktadır.

 
NEDEN CWIZ?

NEDEN CWIZ?

Yüksek Performans / Optimum Maliyet
Ölçeklenebilir Çözümler
Satış Sonrası Destek

Devamı >

Webden Ara

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Ne bir telekom hattı ne bir santral... Hiçbirine yatırım yapılmadı.

Devamı >