-
-
-
 
CWIZ IP PBX

CWIZ farklı kullanım modellerinde IP Santral yapısına geçişinizi kolaylaştırır. Yeni nesil iletişimi sizlere yeni nesil kullanım modelleriyle sunar.

CWIZ IP PBX
CWIZ IP PBX

"CWIZ farklı kullanım modellerinde IP Santral yapısına geçişinizi kolaylaştırır. Yeni nesil iletişimi sizlere yeni nesil kullanım modelleriyle sunar"

Hızla değişen teknoloji, yatırım yaparken biraz daha fazla düşünmeyi gerektiriyor. CWIZ IP PBX kurumunuzun gereksinimlerine uygun santral yapısını güncel teknolojilerle kurabileceğiniz bir santral çözümüdür.

Alışkın olunan santral özelliklerinin yanı sıra gelişen iletişim altyapılarının avantajlarını da kullanabileceğiniz CWIZ IP PBX, özellik bütünlüğü sayesinde santral yatırımınızı destekleyen yardımcı özellikleri de standart yapısında sunar.

  • Ses iletişimi : Tüm görüşmelerinizi yeni iletişim kanallarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yönetim : Tüm yapının kurgulamasından yetkilendirmesine yönetimi yetkilendirilmiş WEB arayüzleri üzerinden sağlanır.
  • Raporlama : Yapılan tüm görüşmelerin detaylı raporlarını alarak işletmenizin temel iletişim giderlerini kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Kayıt : Görüşmelerin gerektiğinde ses kayıtlarının alınabildiği altyapı CWIZ’de hazır olarak gelir.

Farklı kullanım modelleri ile ölçeklenebilir bir santral kullanımı sağlar. Ürün ve lisans kiralamadan hosted servislere kadar, yeni nesil iletişimi yeni nesil yöntemlerle sunar"

Birden Fazla Şirket İçin Kullanım
CWIZ IP PBX gerek profesyonel karşılama yapısının ayrıştırılabilmesi, gerekse raporlama ve ses kayıtlarındaki yetkilendirme olanakları sayesinde birbirinden bağımsız iki yapının santral işlevini sağlar. Böylece kurumsal anlamda ayrı konumlanması gereken yapılar için ayrı santral yatırımlarına gereksinim duyulmaz.

Mobilite : VoIP
Yakın zamanda tüm ses iletişiminin internet teknolojileri üzerinden sağlanacağı gerçeği yeni yatırımlar için IP sistem doğrulamaktadır. CWIZ bu olanağı kendi altyapısı sayesinde standart olarak sağlamaktadır. Kullanıcıların yerden bağımsız internet olan her yerden santral olanaklarını kullanıyor olmasının yapılan işe kattığı verim ise tartışılmaz düzeylere erişmekte.

İletişim Giderlerinin ve Operasyonunun Optimizasyonu
CWIZ IP PBX iletişim giderlerinizi sıfırlamaz. Ancak iletişim giderlerinin ana kelemi olan ses iletişiminin CWIZ IP PBX üzerinde yapılacak akıllıca tanımlar sayesinde azalmasını sağlamak hayal değildir. Bununla birlikte iletişimin raporlama ve ses kayıt özellikleri ile kontrol altında tutulması suistimallerden kaynaklı zararların zamanında ve en üst düzeyde tespitini sağlar.

Tümleşik İletişim ve Entegrasyon
CWIZ IP PBX sistemi yazılım tabanlı altyapısı sayesinde şirket içindeki diğer uygulamalarla entegre çalışarak çalışmalara farklı bir katma değer katar. Satış, muhasebe, servis gibi birimlerin müşterilerle olan iletişimlerinde santral-uygulama entegrasyonu işleri hızlandırmasının yanısıra genel raporlama sistemlerine de bağlantı sağlanarak verimlilik raporları oluşturulmasına da olanak tanır.

Kusursuz Servis
CWIZ ekibi asıl işin satıştan sonra başladığını bilir ve bu doğrultuda örgütlenmiştir. Teknoloji, özellikle de yazılım teknolojileri sürekli gelişen, gelişmesi gereken teknolojilerdir. Bu sebeple çalıştığı ortam, birlikte çalıştığı bileşenlerin uyumu ve bunu kuran ekibin yetkinliği işin ayrıcalık noktasıdır. Bunun bilincinde CWIZ ürün gelişimi kadar satış sonrası destekler konusunda da kendini kanıtlamıştır.

Kiralama ve Hosted Servis Seçenekleri
Biz de elimizi taşın altına koyuyoruz...

Yukarıda yazılanları yapabilmek için mutlaka CWIZ IP PBX’i satın almak zorunda değilsiniz. İsterseniz ofisinizde CWIZ'i ve birlikte çalışacağı tüm ekipmanı (Kartları, IP telefonları vb) kiralayabilirsiniz. Ya da erişim seçeneklerini de dahil ettiğimiz CWIZ Hosted IP PBX hizmetinden bir santral yatırımı yapmadan da yararlanabilirsiniz.

 
NEDEN CWIZ?

NEDEN CWIZ?

Yüksek Performans / Optimum Maliyet
Ölçeklenebilir Çözümler
Satış Sonrası Destek

Devamı >

Webden Ara

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Ne bir telekom hattı ne bir santral... Hiçbirine yatırım yapılmadı.

Devamı >