-
-
-
 
CWIZ IP PBX

CWIZ farklı kullanım modellerinde IP Santral yapısına geçişinizi kolaylaştırır. Yeni nesil iletişimi sizlere yeni nesil kullanım modelleriyle sunar.

Nasıl Sahip Olurum ?
Nasıl Sahip Olurum ?

CWIZ YERİNDE KİRALAMA SERVİSİ

Santral yatırımı işinize ayıracağınız sermayeyi azaltmasın. Sizinle birlikte büyüyecek veya mevcut yapınızı daha işlevsel hale getirebilecek bir santral için toplu bir bütçe ayrılması gerekmiyor. CWIZ IP Santral yapısını tüm ekipmanları ile birlikte kiralama opsiyonu, gerçekten işinize yarayacak ortamı oluşturmanızı sağlar.

Bu hizmet, ürün ve lisansların kiralanmasının yanı sıra tüm destek ve güncelleme hizmetlerinden de koşulsuz yararlanmanızı sağlar. Böylece sisteminiz kullanıldığı süre içinde yeni bir CWIZ IP Santral yapısının tüm yetenek ve güncel özelliklerine sahip olur.

Kullanılan ürünlerin (özellikle IP telefonların) garanti süresi dolsa bile, olası bir problemde ürünün sorumluluğu Votel'e aittir.

CWIZ HOSTED IP PBX SERVİSİ

CWIZ Hosted IP PBX Servisi ile ofisinizde fiziksel bir santral olmadan da CWIZ’in tüm santral özellikleri kullanılabilir.

Bu servis ile birlikte eğer ihtiyaç duyuluyorsa hizmet merkezine erişimi sağlayacak dedike data bağlantısı ve hizmetten yararlanmayı sağlayacak ekipmanlar da sağlanmaktadır.

Dış aramalar için anlaşmalı olduğunuz IP operatöründen hizmet almaya devam edebileceğiniz gibi dilerseniz servis paketi kapsamında uygun görüşme maliyetlerinden oluşan dakika paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

 
NEDEN CWIZ?

NEDEN CWIZ?

Yüksek Performans / Optimum Maliyet
Ölçeklenebilir Çözümler
Satış Sonrası Destek

Devamı >

Webden Ara

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Ne bir telekom hattı ne bir santral... Hiçbirine yatırım yapılmadı.

Devamı >