-
-
-
 
Flash

CWIZ kullanmak için ofisinize yatırım yapmak zorunda değilsiniz. CWIZ Hosted Servisler ile tüm CWIZ özellikleri ofisinizde... İsterseniz IP Telefonlarınız da bizden...

Çağrı merkezi operasyonu sadece bir ses iletişim noktası değil çözüm noktası olması gerektiği için farklı bir bakış açısı ve uzmanlık gerektirir. CWIZ Call Center çözümleri, ana odağını müşterilerinizin oluşturduğu operasyonunuzun giriş kapısını oluşturur.

Randevu sisteminden, borç sorgulamaya; kredi kartı ile otomatik ödeme sisteminden, müşterilerinizin doğum gününü kutlamaya kadar bir çok uygulamayı profesyonel CWIZ IVR yapısı ile konumlandırabilir, kurumunuzun prestijini artırabilirsiniz.

Çağrı merkezinizin verimliliği için tasarlanan CWIZ Autodialer uygulaması ile akıllıca senaryolarla hedef kitlenize en kısa sürede ulaşın.

CWIZ farklı kullanım modellerinde IP Santral yapısına geçişinizi kolaylaştırır. Yeni nesil iletişimi sizlere yeni nesil kullanım modelleriyle sunar.

Santral ya da Call Center yatırımı işinize ayıracağınız sermayeyi azaltmasın. Sizinle birlikte büyüyecek bir santral için toplu bütçelere gerek yok. CWIZ’i tüm ekipmanları ile birlikte kiralayarak işinizi geliştirecek ortamı oluşturabilirsiniz.

 
CWIZ IP PBX

CWIZ IP PBX


CWIZ IP Santral, kurumunuzun telefon santral altyapısını yeni teknolojileri kullanarak kurar. IP Santral konusundaki deneyimi, esnek ve ölçeklenebilir yapısı ile yapılan yatırımınızı kalıcı hale getirir.

Devamı >


CWIZ IVR

CWIZ IVR


CWIZ IVR farklı bir uygulama ile etkileşimli olarak, belli ölçülerde standardize edilmiş işleri daha hızlı, güvenli ve hatasız gerçekleştirmenizi sağlar. Hem sizi arayanlara, hem de sizin ulaşmak istediğiniz kitleye erişiminizde kurumunuza prestij kazandırır.

Devamı >


CWIZ IP CALL CENTER

CWIZ IP CALL CENTER


CWIZ Call Center farklı amaçlarla oluşturulan tüm çağrı merkezlerinde olması gereken değeri sağlamak amacıyla konumlanır. Temel çağrı merkezi fonksiyonlarını stabil olarak sağlamasının yanısıra esnek entegrasyon yeteneği ile farklı uygulamalarla etkileşimli olarak çalışır.

Devamı >