-
-
-
 
CWIZ Sesli Mesaj Servisi

CWIZ Sesli Mesaj Servisi kısa zamanda geniş bir kitleye mesajınızı duyurmak istediğiniz durumlarda yararlanabileceğiniz geniş kapasite ve yüksek kalitede bir toplu duyuru hizmetidir.

CWIZ Sesli Mesaj Servisi
CWIZ Sesli Mesaj Servisi

"CWIZ Sesli Mesaj Servisi kısa zamanda geniş bir kitleye mesajınızı duyurmak istediğiniz durumlarda yararlanabileceğiniz geniş kapasite ve yüksek kalitede bir toplu duyuru hizmetidir."

Toplu aramalar ve duyurular için kullanabileceğiniz CWIZ Sesli Mesaj Servisi ile kısa zamanda ulaşmak istediğiniz kitleye sesli mesajınızı iletebilirsiniz. Beklentinize göre eş zamanlı 10 kanaldan 60 kanala kadar genişleyebilen bir altyapıda sunulan CWIZ Sesli Mesaj Servisi kullanım periyodunuz ve şekline göre adil bir ücretlendirme ile sunulmaktadır.

Profesyonel bir yaklaşımla sunulan sesli mesaj servisinde operasyon sırasında size özel bir web sayfasından aramalarınızın durumlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Ekibimiz tarafından verilen konumlandırma hizmeti kapsamında, çift numara kontrolü yapılarak imajınızın zarar görmesi engellenmektedir.

Raporlama
Gönderilen sesli mesajlarınızla ilgili aşağıdaki raporları alabilirsiniz.

  • Aranan numara sayısı
  • Cevap veren, meşgul olan ve hatalı numaralar
  • Tuşlama raporları
  • Çağrıların ne kadar süre ile dinlendiği raporu
 
NEDEN CWIZ?

NEDEN CWIZ?

Yüksek Performans / Optimum Maliyet
Ölçeklenebilir Çözümler
Satış Sonrası Destek

Devamı >

Webden Ara

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Ne bir telekom hattı ne bir santral... Hiçbirine yatırım yapılmadı.

Devamı >